درباره ما

ایران بهداشت

شرکت ایران بهداشت در سال ۱۳۳۴ با هدف تامین تجهیزات پزشکی کشور با واردات تجهیزات قلب و عروقی بنیان نهاده شد. در ادامه با توجه به نیاز حوزه درمان، تجهیزات پزشکی از قبیل دستگاه مانیتورینگ قلب،  تجهیزات کنترل دیابت، ابزار های جراحی گوش و حلق و بینی و مغز و اعصاب یکی پس از دیگری در سبد فروش کالا های شرکت ایران بهداشت قرار گرفت.

شرکت ایران بهداشت با توجه به شایستگی ها و مزیت رقابتی خود موفق به اخذ نمایندگی شرکت ایرلندی – آمریکایی مدترونیک (Medtronic) که یکی از معتبرترین و بزرگترین شرکت های تولید تجهیزات پزشکی در جهان می باشد، گردید.

از دیگر شرکای تجاری شرکت ایران بهداشت، شرکت امریکایی  Welch allyn ، شرکت آلمانی Miethke ، کمپانی Unomedical و کمپانی EPMap System می باشند که از تکنولوژی­های روز دنیا در حوزه تولید تجهیزات پزشکی برخوردارند.

شرکت ایران بهداشت با اخذ گواهی نامه های بین المللی سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 ، سیستم مدیریت رسیدگی به شکایت مشتریان ISO 10002 و سیستم مدیریت آموزش ISO 10015 و استقرار آن ها همواره کوشیده است تا از سیستم های مدیریت نوین در ارائه خدمات خود به مشتریان بهره مند شده و در مسیر بهبود مستمر گام بردارد.

همکاری نزدیک با پزشکان متخصص مراکز درمانی و دانشگاه های علوم پزشکی داخل و خارج از کشور، برگزاری همایش ها و کنگره های پزشکی، ارائه مقالات علمی و برگزاری کارگاه های آموزشی از جمله خدمات شرکت ایران بهداشت در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در شبکه های اجتماعی با ما همراه باشید.

شرکت های بیمه طرف قرارداد ما

0
سال فعالیت
0
دپارتمان