• شماره تماس

  02166467181

  آدرس

  طالقانی،بین وصال و فلسطین ،خیابان فریمان ، پلاک 45

  قوانین و مقررات ایران بهداشت

  «کسب وکار سایت به صورت B2B است و فروش فقط به پزشکان متخصص، داروخانه ها و مراکز درمانی انجام میشود».

  مقدمه: کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خرید از سایت ایران بهداشت را دارند، باید مفاد این توافق نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت نمایند.

  ماده ۱- افراد برای ثبت پیش سفارش به قسمت کالای مورد نظر مراجعه کرده وبا انتخاب گزینه ثبت سفارش وارد مرحله ثبت نام خواهند شد. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره نظام پزشکی، تلفن همراه ،رمز عبور و آدرس ایمیل، مراحل عضویت را انجام می دهند. بدیهی است که در صورت عدم ورود اطلاعات صحیح، ایران بهداشت نسبت به پیگیری کالا هیچ مسئولیتی ندارد. لازم به ذکر است سفارشاتی که با مشخصات غیر متعارف و نا معلوم (مانند نام هعقخثعتقثصع یا کدملی:۱۱۱۱۱۱۱۱) ثبت میگردند، خود بخود حذف میگردند.

  تبصره ۱- صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست
  تبصره ۲- کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند
  تبصره ۳- کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌ طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است
  تبصره ۴- عضویت در سایت شرکت رایگان است.

  با توجه به اینکه ایران بهداشت محصولات تخصصی ارائه می کند، ارائه شماره نظام پزشکی برای کاربران الزامی است و در صورتی که مشخص شود کاربر از شماره نظام پزشکی فرد دیگری و اطلاعات جعلی استفاده نموده، کلیه مسئولیت آن به عهده کابر می باشد و در صورت ثابت شدن سوء استفاده از شماره نظام پزشکی و اطلاعات جعلی علاوه بر پیگرد قانونی، ایران بهداشت با دادن کلیه اطلاعات فرد سوء استفاده کننده به صاحب اصلی شماره نظام پزشکی هر گونه مسئولیتی را از خود سلب می نماید

  ماده ۲- حریم خصوصی کاربران و شرایط و قوانین ایران بهداشت

  ایران بهداشت برای حریم شخصی کاربران خود احترام و ارزش ویژه ایی قائل است و تمام سعی و تلاش خود را برای ارائه خدماتی امن و مطمئن دارد. پیشنهاد می شود برای شفاف سازی روند فعالیت این وب سایت توضیحات زیر را مطالعه نمائید و در صورتی که در مورد هر یک از بندهای زیر و روند وب سایت، سوالی داشتید با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمائیم.

  – ایران بهداشت اطلاعات شخصی کاربران خود را محرمانه می داند و طبق قوانین تجارت الکترونیک کشور ایران آن اطلاعات را به فرد غیر منتقل نمی کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.
  – به منظور بررسی و ارسال سفارش و یا ارائه خدمات، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است.
  – در زمان خرید برای خرید محصولات تخصصی پزشکی شماره نظام پزشکی الزامی بوده تا از سوء استفاده افراد غیرپزشک جلوگیری شود.
  – کلیه فعالیت‌های ایران بهداشت با مجوزهای قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد.
  – همچنین ایران بهداشت همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی ایران بهداشت و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها، اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌نماید.
  ماده ۳- قوانین و مقررات استفاده از سرویس‌ها و خدمات ایران بهداشت   

  کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را به دقت ملاحظه فرمائید:

  – ورود کاربران به وب ‏‌سایت ایران بهداشت هنگام استفاده از حساب کاربری، توسط ایران بهداشت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ایران بهداشت است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین ایران بهداشت از سوی کاربر است.

  قوانین عمومی

  – توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ایران بهداشت منطبق با قوانین کشور ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

  – در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ایران بهداشت تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

  تعریف مشتری یا کاربر

  مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ایران بهداشت اقدام نماید.

  ارتباطات الکترونیکی

  – هنگام ثبت یا خرید سفارش اینترنتی یا ارسال ایمیل به ایران بهداشت ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که ایران بهداشت به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

  – ایران بهداشت به منظور ارتباط و ارائه خدمات هرچه بهتر و اطلاع رسانی رویدادها، اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پیشنهادات ویژه به کاربران و اعضای خود، از ارسال ایمیل و یا پیامک استفاده می نماید که کاربر در صورت عدم تمایل به دریافت این گونه ایمیل و پیامک‌ها می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه ایران بهداشت را به صورت هوشمند لغو و برای عدم دریافت پیامک تیک گزینه دریافت پیشنهادات ویژه را در حساب کاربری خود حذف کند.

  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

  – ایران بهداشت به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

  – اطلاعاتی که از کاربران هنگام ثبت سفارش یا ثبت نام گرفته می شود برای موارد زیر می تواند استفاده شود :

  • بهبود کیفیت خدمات ارائه شده برای کاربران
  • بهبود روند ارائه محصولات در فروشگاه
  • ارسال ایمیل محصولات جدید و پیشنهادات ویژه

  – ایران بهداشت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما محافظت نماید و در این راستا از تکنولوژی های مورد نیاز برای اطمینان و امنیت و حفاظت هر چه بیشتر اطلاعات سایت استفاده می شود. شما کاربر گرامی با بازدید و استفاده از سایت ایران بهداشت  رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

  – همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات ایران بهداشت  مانند: متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط ایران بهداشت جزئی از اموال ایران بهداشت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار ایران بهداشت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ایران بهداشت محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار ایران بهداشت است و هر گونه استفاده از آن با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌ ‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌ سایت ایران بهداشت  و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، ربات و یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج مجاز نیست و کلیه این حقوق به صراحت برای ایران بهداشت محفوظ است.

  – در صورت استفاده از هر یک از خدمات ایران بهداشت ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

  – با توجه به اینکه ایران بهداشت محصولات تخصصی ارائه می کند، ارائه شماره نظام پزشکی برای کاربران الزامی است و در صورتی که مشخص شود کاربر از شماره نظام پزشکی فرد دیگری و اطلاعات جعلی استفاده نموده، کلیه مسئولیت آن به عهده کابر می باشد و در صورت ثابت شدن سوء استفاده از شماره نظام پزشکی و اطلاعات جعلی علاوه بر پیگرد قانونی، ایران بهداشت با دادن کلیه اطلاعات فرد سوء استفاده کننده به صاحب اصلی شماره نظام پزشکی هر گونه مسئولیتی را از خود سلب می نماید.

  – هرگونه استفاده تجاری از اطلاعات سایت اعم از چاپ فروش و اجاره آن خلاف مقررات ایران بهداشت است.

  – برخی از مطالب سایت به دلایل امنیتی حفاظت شده بوده و تنها کاربران ثبت نام شده حق استفاده از آن را دارند. حق ثبت نام هر عضوی در سایت برای ایران بهداشت محفوظ است.

  – ایران بهداشت قادر است در هر زمانی بدون هیچ اجازه ای خدمات خود را از کاربر متخلف قطع نموده و ناحیه کاربری وی را غیر فعال نماید.

  – تنها مرجع رسمی مورد تائید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.iranbehdasht.ir است، ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تائید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم.

  – ایران بهداشت هیچ مسئولیت نسبت به انتقال ویروس از سایت به کامپیوتر کاربر را نمی پذیرد و این موضوع به عهده کاربر است که شرایط لازم برای امنیت خود در اینترنت را فراهم سازد.

  خواهشمند است در صورت دریافت ایمیل ها و یا درخواست های غیرعادی به اسم ایران بهداشت قبل از هرگونه اقدام با بخش پشتیبانی سایت ایران بهداشت تماس بگیرید.

  ثبت، هماهنگی و ارائه خدمات

  – روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده و خدمات در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات  ارائه می‌‏شوند.

  – ایران بهداشت  مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند، که البته کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، آماده سازی و خدمات به صورت کامل  ارائه می‌‏شود.

  – کاربران باید هنگام سفارش محصول مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و ارائه نخواهد بود.
  ب

  گارانتی و خدمات پس از فروش

  مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده که آن در بالای قیمت این کالاها در قسمت توضیحات کوتاه درج شده است یا توسط شرکت وارد یا تولید کننده روی بسته بندی محصول ذکر می گردد و یا همراه کالا ارسال می شود (البته عدم درج موارد مذکور در این قسمت به معنی نداشتن گارانتی برای آن کالا می باشد). چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی گردد، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید.

  * در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل در مورد گارانتی و خدمات پس از فروش کارشناسان ایران بهداشت در حد توان شما را راهنمایی خواهند کرد تا بهترین خدمات به عنوان کاربر ایران بهداشت از طرف شرکت گارانتی کننده به شما ارائه گردد.

  نقدها، نظرها، ارتباطات و سایر مطالب

  کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:

  – با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال در این بخش جداً خودداری نمائید.

  – هرگونه توهین به فرد یا افرادی منجر به عدم تائید نظر کاربر می‌شود.

  – تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمائید، هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را بیان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.

  – از بزرگنمایی یا اغراق درباره نقاط قوت یا نقاط ضعف محصول در نظرات خود خودداری نمائید.

  – تنها نظراتی که مرتبط با محصول مورد نظر باشند، تائید خواهند شد، لذا از مطرح کردن بحث‌های متفرقه و غیر مرتبط با آن محصول خودداری نمائید.

  – کاربران توجه داشته باشند مسائلی را که از آن اطمینان ندارند یا نسبت به آن شک دارند، به هیچ وجه در نظرات ثبت ننمایند و همچنین از باز نشر شایعات یا اطلاعات غیر مطمئن درباره محصولات جداً خودداری نمایند.

  – کاربران در نظر داشته باشند که ایران بهداشت، به هیچ وجه نظری را ویرایش نخواهد کرد و قابلیت ویرایش نظر به هیچ وجه وجود ندارد، لذا خواهشند است قبل از ارسال نظر حتماٌ یکبار روی آن مرور نمائید.

  با این حال، ایران بهداشت هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد.

  محتوا

  ایران بهداشت نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است ایران بهداشت تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد، اگر محصول ارائه شده توسط ایران بهداشت دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

  وب ‏‌سایت ایران بهداشت هیچگونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌ های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده را نمی‌‏پذیرد، سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت ایران بهداشت تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

  © کلیه محتویات سایت ایران بهداشت شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت ایران بهداشت تعلق دارد.

  قوه قهریه (فورس ماژور)

  تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه (فورس ماژور)، ایران بهداشت هیچگونه مسئولیتی ندارد.

  enemad-logo