کمپانی Miethke

شرکت کریستوف میتکه از زمان تأسیسش در سال ۱۹۹۲، به عنوان یک شرکت نوآورآلمانی در زمینۀ استفاده از سیستم‌های تخلیۀ قابل‌کاشت در درمان هیدروسفالی، با متخصصین جراحی مغز و اعصاب در سرتاسر جهان مشهور شد. تا به امروز بیش از ۲۰۰ کارمند در شرکت میتکه مشغول به کارند و شعار شرکت این است: ما عمیقاً خود را وقف نتایج مثبتِ طولانی‌مدت برای بیماران هیدروسفالی کرده‌ایم؛ ما علاقه‌مند به حمایت، مشارکت‌های بالینی و راه‌حل‌های منحصربه‌فرد در جهت بهبود مراقبت از بیماران هستیم؛ ما پذیرای ناشناخته‌ها هستیم، وضع موجود را به چالش می‌کشیم و رویکردی چندرشته‌ای در جهت ارتقای محصولات، برنامه‌ها و مشارکت‌ها پیش می‌بریم؛ ما بر این عقیده‌ایم که انتظارات، تجارب و توجه عمیق‌مان به حوزه هیدروسفالی، همچنان از راه‌حل های جدید برای بیماران در سرتاسر جهان حمایت خواهد کرد.

خوشحالیم که همکاری جدیدی را بین ایران‌ بهداشت و شرکت کریستوف میتکه اعلام میکنیم. این همکاری در جهت فراهم آوردن طیف گسترده‌ای از محصولات باکیفیت در درمان هیدروسفالی برای بیماران ایرانی است.

هدف اصلی ما رضایت مشتری با ارائه بهترین خدمات است. مطمئناً این همکاری به ما در بهبود این فعالیت و همچنین ارائه خدمات جدیدتر کمک خواهد کرد.

 

نمایش محصولات

 

اپلیکیشن:

اپلیکیشن میتکه عملکرد تمام  دریچه های گرانشی مهم را نشان میدهد، مانند: : M.blue, proSA, proGAV 2.0, proGAV, GAV 2.0, GAV, paediGAV, miniNAV, SHUNTASSISTANT 2.0SHUNTASSISTANT وDSV.

برنامه نشان می دهد که چگونه تنظیم فشار دریچه گرانشی مربوطه با شرایط فشار موقعیت های مختلف بدن سازگار می شود (به صورت قائم – مورب – پشتی)

علاوه بر این ، این اپلیکیشن با شناخت رمزگذاری اشعه ایکس ویژگی هایی را برای تشخیص سطح فشارهای مختلف نشان می دهد.

این اپلیکیشن به راحتی از طریق App Store  و Google Play Store قابل دانلود یا بروزرسانی است.