درباره ما

شرکت تجهیزات پزشکی ایران بهداشت

ایران بهداشت

سخن از شرکت ایران بهداشت به قبل از 1334 خورشیدی (65سال قبل) برمیگردد. آن هنگام که در سال 1332 در کوچه فرنک حریری در سرای امید نزدیک محله ارگ پامنار واقع در خیابان 15 خرداد فعلی، میرزا آقا فرنک حریری در زمینه تجهیزات پزشکی و بیمارستانی اقدامی نوین انجام داد تا پیشاهنگ تجهیز بیمارستان های معدود کشور، بخصوص پایتخت باشد.

این تلاش ها با پیشرفت علم در زمینه تجهیزات پزشکی، روز به روز گسترش یافت و با ثبت رسمی شرکت ایران بهداشت وارد مرحله ای نوین از فعالیت شد. در سالهای پس از 1334 با نیاز بیشتر کشور به تجهیزات پزشکی و امکان تجارت تخصصی در این زمینه هرساله رویکرد این شرکت بسوی واردات تخصصی تر برای معالجه بیماران اعم از تجهیزات تخصصی مصرفی و یا دستگاههای تشخیص پزشکی بوده است. از سویی شرکت ایران بهداشت از آغاز، کیفیت و ارائه خدمت مناسب را سرلوحه فعالیت خود قرار داد و از این رو بود که همواره نمایندگی ممتازترین برندهای تولیدکننده تجهیزات پزشکی دنیا را اخذ نمود و کوشید علم روز دنیا را به جامعه پزشکی و درمانی کشور معرفی نماید.

همکاری با کمپانی های معتبر دنیا

در سالهای گذشته برندهایی چون :

Karl Storz, American Optical, OHIO Medical, Leibinger Medical, Zimmer(UK), Mortara, Ambu, Sorin Group, Thoratec, Anderson, Physio Control, Volcano, ThreeM,

و همچنین Medtronic که اهم فعالیت شرکت ایران بهداشت را به خود اختصاص داده بود بیش از 40 سال در حال ارائه نوین ترین تجهیزات پزشکی به جامعه بوده است و هم اکنون

Welchallyn(Mortara), PulmoKard(Ep-Map System) , Miethke در حال خدمت رسانی می باشد.

این اقدامات ایران بهداشت را از یک بنگاه اقتصادی صرف به مرکزی برای معرفی، آموزش و ارائه خدمات پزشکی تبدیل کرد. تا جایی که بسیاری از روش های تشخیصی و درمانی جدید برای اولین بار در کشور عزیزمان توسط شرکت ایران بهداشت معرفی شد. رسالتی که امروز نیز بیش از پیش به آن مقید و پایبند است و قولیست که جملگی برآنند.

کسب گواهینامه های معتبر

شرکت ایران بهداشت با اخذ گواهی نامه های بین المللی سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 ، سیستم مدیریت رسیدگی به شکایت مشتریان ISO 10002 و سیستم مدیریت آموزش ISO 10015 و استقرار آن ها همواره کوشیده است تا از سیستم های مدیریت نوین در ارائه خدمات خود به مشتریان بهره مند شده و در مسیر بهبود مستمر گام بردارد.

ماموریت ما

همکاری نزدیک با پزشکان متخصص مراکز درمانی و دانشگاه های علوم پزشکی داخل و خارج از کشور، برگزاری همایش ها و کنگره های پزشکی، ارائه مقالات علمی و برگزاری کارگاه های آموزشی از جمله خدمات شرکت ایران بهداشت در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی می باشد.

چشم انداز شرکت ایران بهداشت تا سال ۱۴۰۴

سازمانی سرآمد، مشتری مدار و محبوب در حوزه تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی قلب و عروق، دیابت و دستگاه های تشخیص پزشکی، با فناوری های روز دنیا ، کیفیت ممتاز و قیمت رقابتی ، دارای توان ارائه برترین خدمات پس از فروش و مدیریت نگهداشت تجهیزات پزشکی مراکز درمانی.

حس خوب اعتماد شما به سازمان

جای خوشوقتی دارد توانسته ایم با درنظر گرفتن جانب مصرف کنندگان، محصولات و خدمات خود را با حداقل سود و بهترین کیفیت ممکن ارائه نماییم و همواره رضایت بیماران و مشتریان را علیرغم تمامی فراز و نشیب های سالیان گذشته که خارج از اراده ما بوده است با شعار حس خوب اعتماد جلب نماییم.

امیدواریم با تمام خلوص و تلاش بتوانیم این سنت 65 ساله را ادامه دهیم و منشا خدمت به جامعه و کشور عزیزمان باشیم. از پروردگار یکتا خواستاریم در این راه تنهایمان نگذارد و چون گذشته مشمول عنایاتش باشیم.

شرکت های بیمه طرف قرارداد ما

گواهی نامه های بین المللی