• شماره تماس

  02166467181

  آدرس

  طالقانی،بین وصال و فلسطین ،خیابان فریمان ، پلاک 45

  درباره ایران بهداشت

  سخن از شرکت ایران بهداشت به قبل از سال 1334 خورشیدی برمیگردد آن هنگام که در سال 1332 در کوچه فرنک حریری در سرای امید نزدیک محله پامنار واقع در خیابان 15 خرداد فعلی ، میرزا آقا فرنک حریری در زمینه تجهیزات پزشکی و بیمارستانی اقدامی نوین انجام داد تا پیشاهنگ تجهیز بیمارستان های معدود کشور بخصوص پایتخت باشد .

  این تلاش ها با پیشرفت علم در زمینه تجهیزات پزشکی ، روز به روز گسترش یافت و با ثبت رسمی شرکت ایران بهداشت وارد مرحله ای نوین ار فعالیت شد . در سالهای پس از 1334 با نیاز بیشتر کشور به تجهیزات پزشکی و امکان تجارت تخصصی در این زمینه هر ساله رویکرد این شرکت بسوی واردات تخصصی تر برای معالجه بیماران اعم از تجهیزات تخصصی مصرفی و یا دستگاه های تشخیص پزشکی بوده است . از سویی شرکت ایران بهداشت از آغاز ، کیفیت و ارایه خدمات مناسب را سرلوحه فعالیت خود قرار داد و از این رو بود که همواره نمایندگی ممتازترین برندهای تولید کننده تجهیزات پزشکی دنیا را اخذ نمود و کوشید علم روز دنیا را به جامعه پزشکی و در مانی معرفی نماید .

  همکاری با کمپانی های معتبر دنیا

  در سالهای گذشته برندهایی چون :

  Karl Storz,American Optical , OHIO Medical ,LEibinger Medical , Zimmer (UK) , Mortara , Ambu , Sorin Group ,Thoratec , Anderson , Physio Control , Volcano ,Threem و همچنین Medtronic  که اهم فعالیت شرکت ایران بهداشت را به خود اختصاص داده بود بیش از 40 سال در حال اراِیه نوین ترین تجهیزات پزشکی به جامعه بوده است و هم اکنون با کمپانی های  Miethke  , PulmoKard (Ep-Map System),Microport , Sienco در حال خدمت رسانی می باشد.

  این اقدامات ایران بهداشت را از یک بنگاه اقتصادی  صرف به مرکزی آموزشی و اراِه خدمات پزشکی تبدیل کرد. تا جایی که بسیاری از روش های تشخیصی و درمانی جدید برای اولین بار در کشور عزیزمان توسط شرکت ایران بهداشت معرفی شد . رسالتی که امروز نیز بیش از پیش به آن مقید و پایبند است و قولیست که جملگی بر آنند.

  کسب گواهینامه‌های معتبر

  شرکت ایران بهداشت با اخذ گواهینامه های بین المللی سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 (2015)  سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان ISO10002 (2018) و سیستم مدیریت آموزشی ISO 10015 (2019)   و استقرار آن ها همواره کوشیده است تا از سیستم های مدیریت نوین در ارایه خدمات خود به مشتریان بهره مند شود و در مسیر بهبود مستمر گام بردارد.

  چشم انداز ایران بهداشت تا سال 1404

  فروش و اراِه خدمات منصفانه و تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی از معتبر ترین برنهای روز دنیا ، همکاری نزدیک با پزشکان متخصص مراکز درمانی و دانشگاه های علوم پزشکی داخل و خارج از کشور ، برگزاری همایش ها و کنگره های پزشکی ، ارایه مقالات علمی و برگزاری کارگاه های  آموزشی از جمله خدمات شرکت ایران بهداشت در راستای ایفای مسئولیتهای اجتماعی می باشد.

  ماموریت ما

  ما در زمینه واردات تجهیزات و ملزومات پزشکی و ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی های فنی و بالینی در بخش قلب و عروق، دستگاه های تشخیص پزشکی، دیابت و مغز و اعصاب در سطح کشور فعالیت می نماییم.

  مشتریان ما اغلب مراکز درمانی، پزشکان و بیماران می باشند.

  ویژگی های ممتاز ما، فروش و ارائه خدمات منصفانه، خوشنامی و ۶۵ سال حضور بی وقفه درتامین تجهیزات و ملزومات پزشکی و همکاری با معتبر ترین برند های روز دنیا می باشد.

  ما با بهره گیری از عواملی چون سیستم های نوین مدیریتی، زیرساخت های جدید فناوری، توسعه سرمایه های انسانی متخصص، تحقیق و توسعه و ارتقا بهره وری در جهت بقا، توسعه و سودآوری گام برمی داریم.

  علاوه بر ارائه خدمات و پشتیبانی های فنی مراکز درمانی و بیماران در سراسر کشور، برگزاری همایش ها و کنگره های پزشکی، ارائه مقالات علمی و کارگاه های آموزشی برای پزشکان متخصص از جمله فعالیت های شرکت ایران بهداشت در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی می باشد.

  گواهی‌نامه ها

  بیمه های طرف قرارداد

  enemad-logo